reklama

reklama

vztahy

Muž se snaží zopakovat všechna rande s přítelkyní, která ztratila paměť! Co všechno udělá proto, aby se do něj znovu zamilovala?

Publikováno: 08.04.2020
Tenhle pár si musel svoje zamilované schůzky zopakovat, protože dívka všechno zapomněla kvůli vážné nemoci.

reklama

26letá Sophie byla šťastně zadaná, všechno se ale rázem změnilo, když začala v listopadu 2019 krvácet z nosu. To jí bohužel způsobilo vzácnou poruchu, a její mozek se odpojil od nervového systému. Kvůli tomu během několika minut zapomněla svoje telefonní číslo, datum narození a pak i vlastní jméno. Rychle jí odvezli do nemocnice.

Ještě když se začala uzdravovat, nevzpomněla si ani na svého přítele, s kterým spolu byli dva a půl roku, Jonathana, kterému je také 26 let. Proto s ní musel její partner začít chodit znovu – úplně od začátku. Vzal ji na místo, kde se jí znova zeptal, jestli bude jeho přítelkyní, aby tak zaplnil obrovské mezery, které zůstaly v její paměti. Postupně si pak zopakovali všechny společné schůzky.

Dívka se do svého partnera zamilovala znovu – jen ji mrzí, že už si nebude nikdy pamatovat ty krásné okamžiky, které se staly před tím, než ztratila paměť.

reklama