Virály

8. dubna 2020 16:26

sarka.turcekova@gmail.com

Muž se snaží zopakovat všechna rande s přítelkyní, která ztratila paměť! Co všechno udělá proto, aby se do něj znovu zamilovala?

Tenhle pár si musel svoje zamilované schůzky zopakovat, protože dívka všechno zapomněla kvůli vážné nemoci.

26letá Sophie byla šťastně zadaná, všechno se ale rázem změnilo, když začala v listopadu 2019 krvácet z nosu. To jí bohužel způsobilo vzácnou poruchu, a její mozek se odpojil od nervového systému. Kvůli tomu během několika minut zapomněla svoje telefonní číslo, datum narození a pak i vlastní jméno. Rychle jí odvezli do nemocnice.

Ještě když se začala uzdravovat, nevzpomněla si ani na svého přítele, s kterým spolu byli dva a půl roku, Jonathana, kterému je také 26 let. Proto s ní musel její partner začít chodit znovu – úplně od začátku. Vzal ji na místo, kde se jí znova zeptal, jestli bude jeho přítelkyní, aby tak zaplnil obrovské mezery, které zůstaly v její paměti. Postupně si pak zopakovali všechny společné schůzky.

Dívka se do svého partnera zamilovala znovu – jen ji mrzí, že už si nebude nikdy pamatovat ty krásné okamžiky, které se staly před tím, než ztratila paměť.

Sdílejte článek

Přečtěte si také