Virály

14. prosince 2018 09:06

redakce Prima Lajk

Muž šel při rozlučce se svobodou na striptýz a zjistil, že u tyče tančí jeho exmanželka. Jak na to reagoval?

Tohle je asi noční můra každého muže. Celá tato situace je o to více komická, jelikož se jednalo o mužovi rozlučku se svobodou.

Jestli existuje osoba, kterou nechcete potkat ve striptýzovém klubu jako vaši tanečnici, tak je to ex. Jeden nejnemovaný muž měl to štěstí, že se jednalo rovnou o jeho exmanželku.

Když s přáteli slavil svou rozlučku se svobodou, rozhodli se navštívit striptýz a trochu se pobavit. K jeho velkému překvapení mu však tvář tanečnice byla velmi povědomá, následně zůstal naprosto v šoku. Došlo mu totiž, že se dívá na svou nahou bývalou.

„Překvapení? Moje exmanželka mi dělala striptérku na mojí rozlučce se svobodou. Pokud nevyhraju loterii nebo nebudu vybraný, abych reprezentoval Anglii ve světovém poháru, zůstane to navždycky tím největším překvapením, které jsem mohl zažít,” svěřil se muž. „Pro ty, kteří věděli, že to je moje bývalá žena to bylo směšné. Když to zjistili ti ostatní, tak se tomu také smáli. Ale koneckonců, byla to má bývalá žena, kterou viděli nahou, ne moje nastávající,” uzavírá celou situaci ženich. No, doufáme, že se o tom nedozví jeho nastávající…

Sdílejte článek

Přečtěte si také