Virály

6. listopadu 2022 15:22

redakce Prima Lajk

Muž shodil svoji ochrnutou ženu do moře. Proč to proboha udělal?

Muž z Japonska shodil svoji ochrnutou ženu do moře. Policii šokoval děsivým vysvětlením.

V dobrém i ve zlém, ve zdraví i v nemoci. Tahle fráze je součástí většiny manželských slibů, asi všichni ale víme, jak se to s tou láskou a milováním má ve skutečnosti. Někdy – ať už vlastní, nebo cizí vinou – takový slib zkrátka není možné dodržet, a proto taky většina manželství končí rozvodem. Po přečtení následujícího příběhu ovšem za rozvod budete ještě rádi.

Muž z Japonska totiž před pár dny doslova shodil svoji ochrnutou 79letou manželku do moře. Důvod? Už ho nebavilo se o ni starat. Byl unavený, vyčerpaný, frustrovaný a nebralo to konce. Na policii jej byl nakonec udat jeho syn, který byl pochopitelně zdrcený ztrátou své nemocné matky.

Muž se údajně o ženu staral více jak 40 let, když ji pak osudného dne shodil do moře, vše okamžitě přiznal synovi, který si něco takového pochopitelně nemohl nechat pro sebe. Muž se po zatčení ke všemu přiznal, a když úřady později objevily tělo, bylo jasné, že tragický příběh opravdu nebude mít dobrý konec. Bohužel dobrý konec nemá ani tento článek, poněvadž statistiky ukazují, že zneužívání a týrání starších lidí je v Japonsku na vzestupu, a země s tím prozatím nezvládá nic dělat. Podobné statistiky byste ale bohužel našli i v jiných zemích, včetně té naší…

Sdílejte článek
Štítky Japonsko Žeňa smrt vražda muž ochrnutí manželé

Přečtěte si také