Virály

29. dubna 2022 11:35

redakce Prima Lajk

Muž si vydělává prodejem svých ponožek. Kolik jsou lidé ochotni utratit za smradlavé fusky?

Na OnlyFans je možné už opravdu všechno.

Abyste byli v dnešním světě bohatí a úspěšní, nemusíte být nijak zvlášť talentovaní nebo inteligentní. Stačí se nebát trochu „špinavé“ práce a najít díru na trhu. Toho přesně využil i mladík Billy-Joe Gray, který si profil na OnlyFans založil ze začátku jen tak z recese. Později však přišel na to, že si dokáže přijít k docela dost dobrým penězům snadnou cestou a vcelku i bez práce.

Začal totiž prodávat použité ponožky, spodní prádlo nebo trička – čím upocenější a špinavější, tím lepší. Je až neuvěřitelné, kolik si je Joe schopný vydělat pouze tím, že posílá zákazníkům kusy oblečení podle jejich přání. „Chodím kvůli klientům v konkrétní dny do posilovny a pak jdu třeba běhat. Všechno diskrétně zabalím a pošlu jim to. Mám už své stálé zákazníky,“ nechal se slyšet byznysmen.

Prodejem upoceného a smradlavého oblečení je schopný si vydělat i 50 tisíc korun měsíčně, což když vezmete v potaz, že ponožky a spodní prádlo nosíte běžně, je docela dobrá brigáda. Týdně je Joe schopný prodat klidně i 12 párů ponožek, přičemž jeden pár vyjde zákazníka v rozmezí od 300 korun do 900 korun, záleží na požadavcích a době nošení.

Sdílejte článek
Štítky byznys spodní prádlo ponožky OnlyFans OnlyFans prodej ponožek špinavé ponožky

Přečtěte si také