Virály

14. ledna 2019 13:47

redakce Prima Lajk

Muž si vzal celé balení viagry najednou. To, co následovalo poté, šokovalo všechny lékaře

Doufáme, že většině lidí zní samotný nápad, vzít si několik prášků viagry najednou, hloupě. Jednomu nejmenovanému muži to však připadalo jako skvělý nápad.

Muž kolem padesátky se rozhodl, že si vezme celé balení viagry v tekuté podobě. Vypil najednou asi 30 ml léku sildenafil, který se u můžu používá na problémy s erektilní dysfunkcí. Jedná se o aktivní látku, která je obsažená i ve více známé viagře.

Jak si asi dokážete představit, následně se u muže dostavily velmi nepříjemné komplikace. Ty si začaly projevovat hlavně v oblasti očí. Mužovi se výrazně zhoršil zrak. Po dvou měsících přetrvávajících problémů se muž rozhodl navštívit doktora. Popsal mu, že v sítnici vidí neustále jakýsi kruhovitý obraz ve tvaru koblihy. Lékaři z Massachusetts Eye and Ear Infirmary v Bostonu zjistili, že muž trpí takzvanou noční slepotou a extrémní citlivostí na světlo. Testy prokázaly, že má v obou očích narušené sítnice. Přesto, že některé příznaky zmizely, muž ve svém oku stále vidí kruh. Doktorka Hilary Brader pro Live Science vypověděla, že se muž nedostavil na následující kontrolu, tudíž zatím není známo, jak se jeho zdravotní stav dále vyvíjí.

Sdílejte článek
Štítky léky kuriozity Viagra