Virály

22. prosince 2021 17:24

redakce Prima Lajk

Muž skončil ve vězení za to, že své přítelkyni zvedal ve spánku víčka, aby se dostal do jejího mobilu

Muž byl odsouzen na 3 a půl roku ve vězení za to, že své spící ex-přítelkyni otevíral víčka, aby se dostal do jejího telefonu.

Bizarní incident se odehrál v Číně. Osmadvacetiletý Huang měl své ex-partnerce jménem Dong ve spánku zvedat víčka, aby se dostal do její digitální peněženky v telefonu, ze které jí ukradl více než 24 000 dolarů. Podle dostupných zdrojů jí před tím opakovaně navštívil a požadoval po ní peníze, které jí půjčil v době, kdy byli ještě spolu.

Dong byla v té době nemocná a toho měl muž využít. Spolu s jídlem jí smíchal léky na nachlazení a pak počkal, dokud neusnula. Následně využil otisk jejího prstu pro odemčení telefonu a aby se dostal o aplikace Alipay, nadzvedl ženě víčka. Z jejího účtu si následně převedl výše uvedenou sumu na svůj vlastní účet a z bytu odešel i spolu s jejím telefonem. Peníze využil na zaplacení svých dluhů z hazardu. Když se Dong probudila a za pomocí svého druhého telefonu zjistila, co se stalo, snažila se Huanga kontaktovat, ale ten na její výzvy nereagoval. Následně se žena rozhodla kontaktovat policii, která muže dopadla. Huang byl odsouzen ke třem a půl letům ve vězení a k tomu dostal ještě peněžní pokutu ve výši 3 100 dolarů.

Sdílejte článek
Štítky peníze vztahy podvod

Přečtěte si také