Virály

10. dubna 2019 17:36

redakce Prima Lajk

Muž snídá cereálie s vodou a lidé mu za to nadávají. Jak na tuhle podivnou kombinaci přišel?!

Tak tohle je opravdu nezvyklá kombinace. Muž se na Redditu pochlubil, že snídá cereálie nejraději s vodou a že mu tak chutnají víc.

Muž se na diskuzním fóru Reddit podělil s tím, co rád každé ráno snídá. Ukázal tak fotku cereálií v mističce. Na tom by nebylo nic tak divného, cereálie si dává jako snídani spousta lidí. Jenže muž k tomu napsal, že si je zalévá vodou a je to prý mnohem lepší než kdyby si je zaléval mlékem. Kromě toho z nějakého důvodu používá plastovou lžičku.

Napsal k tomu: "Opravdu věřím, že cereálie s vodou jsou lepší. Chuť mléka je v rozporu s chutí cereálií, zatímco voda ne. Při stále stejné struktuře voda nezničí chuť cereálií." Pak dodal, že jeho přátelé ho málem ukřižovali, když jim to řekl, tak se chtěl podělit se svým názorem a najít další lidi, kteří věří, že voda je k cereáliím lepší než mléko.

Jestli si ale myslel, že najde v komunitě Redditu pochopení, pak se spletl. Lidi byli z jeho kombinace znechuceni. "Znechutil jsi mě," napsal komentující a další se přidali: "Jez cereálie přímo z krabice, jestli jsi příliš chudý na to, abys je zalil mlékem."

Sdílejte článek

Přečtěte si také