Virály

26. května 2020 11:13

sarka.turcekova@gmail.com

Muž začal mlátit cestujícího v letadle, protože se ho nechtěně dotkl. Proč ho to tolik naštvalo?

Tenhle chlápek vystartoval na spolucestujícího a nepodařilo se ho uklidnit ani letuškám.

Když přistálo letadlo s pasažéry směrem ze Soči do Moskvy, udála se na palubě bitva. Ta začala tak, že jeden z cestujících nechtěně narazil do druhého při vystupování z letadla. Na palubě samozřejmě platila přísná pravidla ohledně dodržování vzdálenosti mezi cestujícími kvůli ochraně proti koronaviru. Hned po přistání se jeden z mužů vyřítil směrem k východu, klopýtal u toho a vrážel do jiných lidí.

Spěchal směrem ke dveřím a snažil se co nejdřív vystoupit, takže vrážel do jiných lidí, kteří ještě zůstávali sedět. A když nechtěně vrazil do muže, který postupoval ve frontě k východu pomaleji, tak ten ho upozornil, že si má dávat pozor. To ale zřejmě spěchající muž nerozdýchal a začal mlátit spolucestujícího za to, že si dovolil ho na to upozorňovat. Jejich potyčku zachytily kamery.

Muž se tak naštval, že začal cestujícího mlátit do hlavy, do zad a snažil se mu dát i do obličeje, zatímco letušky ani další cestující ho nedokázali zastavit nebo se báli, aby neschytali taky nějakou ránu. Někteří si tak rvačku alespoň natočili na mobil a teď koluje po sociálních sítích.

Sdílejte článek
Štítky letadlo karanténa cestující koronavirus

Přečtěte si také