Virály

9. února 2021 09:49

sarka.turcekova@gmail.com

Muž zemřel během párty, na které rodiče odhalili pohlaví miminka! Co děsuplného se mu stalo?

Oslavy týkající se budoucího potomka, na kterých se navíc ještě prozradí jeho pohlaví, jsou docela časté. Bohužel se při nich někdy stane ošklivá nehoda.

Mladý 26letý muž zemřel v americkém státě Michigan kvůli nevhodnému triku, který předváděl během párty na oslavu narození dítěte. Na oslavě rodiče měli prozradit, jaké bude mít ještě nenarozené miminko pohlaví, k čemuž sloužilo kouřové dělo. Všechno bylo nejlepším pořádku až do doby, než na dvorku domu malé dělové zařízení odpálili. Namísto odhalení pohlaví dítěte se však stala tragédie. Když dělo zapálili, tak namísto velkolepého odhalení začalo dělo vyhazovat šrapnely (nábojnice) létající všemi směry. Opodál stojící mladík tak dostal ránu kovem a byl ve vážném stavu převezen do nemocnice.

I když se lékaři snažili život muže zachránit, tak to nakonec nedokázali, a on kvůli oslavě zemřel. Kromě zasažení muže ještě šrapnel poškodil tři auta zaparkovaná v garáži. Kouřová děla odhalující pohlaví lze zakoupit doslova za pár korun. Bohužel jsou ale velmi nebezpečná. Mnoho oslav, kde se má takto velkolepě odhalit pohlaví dítěte, skončilo kvůli podobným dělům špatně. Pyrotechnické zařízení loni vyvolalo v Kalifornii požár, který zničil více než 7 tisíc akrů půdy. Rodina, která večírek uspořádala, nyní čelí potenciálnímu vězení a pokutám ve výši několika milionů dolarů, které pokryjí náklady na kontrolu požáru. Pyrotechnické stroje se často používají k vypouštění růžového nebo modrého kouře, které symbolizují, že se narodí kluk nebo holčička.


Přečtěte si také