Virály

5. listopadu 2019 13:54

sarka.turcekova@gmail.com

Muž zemřel poté, co se snažil sníst 50 vajec kvůli prohrané sázce. Proč se mu to stalo osudným?

Poněkud stupidní nápad měl chlápek z Indie, když se vsadil, že spořádá najednou padesát vajec. No, bohužel to trochu nevyšlo.

Co by přece člověk neudělal pro peníze, že ano. A tím spíš, když prohraje sázku. O tom, co by se mu mohlo při tom stát, neuvažoval 42letý Subhash z Indie, když doprovázel svého přítele na trh. Tam se muži postrkovali a dobírali si jeden druhého, kdo z nich se postaví bizarní výzvě. Ta spočívala v tom, že musí sníst 50 vajec. A ten, kdo vyhraje, si zaslouží výhru asi 620 korun.

Jenže tragédie nastala v momentě, kdy si Subhash dal svoje 42. vejce a zhroutil se na místě. Podle místních médií byl muž převezen do nemocnice, ale zdravotníci ho už nestihli zachránit. Muž zemřel na komplikace způsobené pojídáním desítek vajec, blíž to ale nepřiblížili. Když se o tomhle děsivém a zároveň bizarním incidentu dozvěděla rodina zemřelého, rozhodli se k tomu nevyjadřovat… No, za těch pár korun se mu to fakt nevyplatilo. Plyne z toho poučení, abyste nikdy nic podobného nezkoušeli.


Přečtěte si také