márnice
Autor: istockphoto márnice

Muže omylem prohlásili za mrtvého a zachraňovali ho z mrazáku! Přežil to?

sis. Publikováno: 19.10.2020
Umíte si představit, že se probudíte v naprosté tmě v márnici zavření v mrazáku? Tomuhle staršímu muži se to povedlo.

reklama

Muž žil ve vesnici Kandhampatti v indickém státě Tamil Nadu. Nebyl ale zdravý, kriticky onemocněl a byl upoután na lůžko. Když ho přivezli s vážnými problémy do soukromé nemocnice, lékař prohlásil 74letého muže za mrtvého. Rodina tedy nechala uložit jeho tělo do mrazicího boxu, aby ho bylo možné uchovat pro účely pohřebního obřadu. Jenže když další den lidé na pohřeb dorazili, tak si všimli, že se tělo zemřelého muže třese. Muže tedy nechali přímo z pohřbu převézt do nemocnice, ale tam zanedlouho zemřel.

Do nemocnice ho přivezli, když pospával, ale zemřel kvůli problémům s plícemi. Není však jasné, jestli zemřel kvůli tomu, že byl tolik hodin v mrazáku, nebo z jiného důvodu. Podle policie rodina nepředložila mužův úmrtní list a teď je podezřelá z „ukvapeného jednání z nedbalosti s cílem ohrozit lidský život“. Pohřební společnost uvedla, že bratr umírajícího muže jim oznámil, že už má podepsaný dopis od lékaře o jeho úmrtí. Není zatím jasné, jestli byla vyšetřovaná soukromá nemocnice, kde byl prohlášen za mrtvého, ani jak téměř 24 hodin přežil v mrazicím boxu. Muž žil se svojí ženou, bratrem a dvěma dcerami.

Šokující video zachytilo, jak duše opouští mrtvé tělo

ŠOKUJÍCÍ VIDEO: Kamery v márnici zachytily, jak duše zemřelého opouští mrtvé tělo. Z děsivých záběrů běhá mráz po zádech!

ilustrační foto

Příběh jako z hororu: Žena, kterou lékaři prohlásili za mrtvou, se probrala v márnici

reklama