návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

Muže zadrželi na letišti kvůli pašování drog! Blázen si myslel, že je schová pod svou parukou

Muž si myslel, že se mu podaří propašovat drogy pod bizarní parukou.
Vydáno: 18.07.2019
Pašerák drog s bizarní parukou 2
Autor: profimedia.cz Pašerák drog s bizarní parukou 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policie na letišti v Barceloně nedávno zadržela asi nejodvážnějšího chlápka v historii pašeráků drog. Obří balíček kokainu totiž schovával přímo pod svou super nápadnou parukou. Přesně se jednalo o půl kila čistého koksu, které má jinak na ulici cenu zhruba milion korun.

Pašerák drog s bizarní parukou 1
Autor: profimedia.cz Pašerák drog s bizarní parukou 1


Muž byl podle všeho dost nervózní, policii ale zaujala nejvíc jeho velká a především těžká paruka. Sundali ji a objevili balíček s drogami, který měl muž přilepený k lebce. Následně jej zatkli. V posledních letech se Španělsko stává oblíbenou přestupní zónou pašeráků, v minulosti byli například lidé nachytání s drogami přilepenými k břichu, jeden člověk se dokonce přiznal, že polknul 35 kondomů plných kokainu, a policie našla 1,7kg koksu schovaného do prsních implantátů jedné krásky. Jinými slovy, lidská vynalézavost nezná hranic.

Článek je zařazen v: drogy , kokain , pašerák , letiště , policie , paruka