Virály

20. dubna 2022 10:22

redakce Prima Lajk

Muži byli obviněni ze znásilnění, zabití, uvaření a snědení obřího ještěra! Celé si to natáčeli

Policie zadržela čtyři muže, kteří byli nařčeni ze skupinového znásilnění, mučení a snědení velkého plaza v chráněné přírodní rezervaci.

S opravdu bizarním a vskutku nechutným činem se před několika dny setkala indická policie poté, co začala vyšetřovat čtveřici násilníků. Díky důkazům ze zvířecí fotopasti byli muži zachyceni, jak nelegálně vstoupili na území přírodní rezervace Sahyadri Tiger Reserve – Kathi ve státě Maháráštra. Poté, co vyšetřovatelé neznámé muže dopadli, zadrželi a podívali se na jejich mobilní telefon, však nemohli uvěřit vlastním očím.

Co totiž zpočátku vypadalo jen jako přestupek, se rázem přehouplo v trestný čin. Na jednom ze zabavených mobilů se nacházel důkazní materiál, na kterém byla čtveřice zachycena při skupinovém znásilnění, zabití, uvaření a následném snědení varana bengálského. Suchozemští plazi jsou v Indii nejen ohroženým, ale také chráněným druhem dle federálního zákona. Za tento odporný čin tak hrozí násilníkům až sedm let vězení.

„Nikdy předtím jsem se s takovým případem nesetkal,“ nechal se slyšet strážce parku Vishal Mali. „Mužům je kolem 20 a 30 let a jak se zdá, dělali to jen pro zábavu,“ podivoval se znechuceně. Mladíky čeká během příštích měsíců soud, zatímco nyní byli z vazby propuštěni na kauci. Násilnický čin šokoval nejen úředníky, ale i širokou veřejnost.

Sdílejte článek

Přečtěte si také