návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

Nadrženému kačerovi odstranili penis, protože se zkoušel pářit desetkrát za den!

Smutné kačeří příběhy.
Vydáno: 05.12.2019
Nadržený kačer 1
Autor: istock.com Nadržený kačer 1

Mysleli jste si, že nadržení jedinci, kteří myslí jen na to jedno, existují pouze mezi lidmi? Chyba. Nymfomany a nymfomanky totiž najdete i mezi zvířaty. Jeden příklad za všechny? Kačer jménem Dave.

Dave to nedávno trochu přehnal, když se totiž snažil pářit se svými kámoškami desetkrát za den, jedna z nich se přitom zranila a nakazila. Davea bohužel nezastavili ani antibiotika, ani jiné prášky, místní veterinář tak musel přijít s krutým, ale jediným logickým řešením – odstranit Davovi velkou část penisu, takže mu zbyl jen pouhý centimetr.

Jak se vysvětlil Davův majitel, rána se nezahojila, jak měla a místo klidu přišly další komplikace. Konec Davova penisu zčernal a vytvořila se na něm ošklivá hnisající gangréna. Museli tak znovu k veterináři, aby Davovi pomohl. Tomu se už napodruhé podařilo vše správně ošetřit, takže zastavil infekci a Dave mohl opět bez bolesti chodit na záchod i na návštěvu za zbytkem kachen na dvoře. Tentokrát už šlo ale o pouhé zdvořilostní návštěvy. Fotky najdete pod tímto odkazem.

Operace předkusu 1

FOTO: Dívka se usmála poprvé po 5 letech! Kvůli vadě na tváři musela podstoupit extrémní operaci

Paranormal youtube Activity 1

VIDEO: Youtuberka omylem natočila ducha, jak otevírá dveře. Vážně je to skutečné?

Článek je zařazen v: kachny , kačer , Penis , Sex , páření

reklama