návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

Nastávající maminka chtěla zachytit, jak dítě kope. Omylem natočila partnera při téhle trapné věci

Snad všichni rodiče chtějí zachytit co nejvíc šťastných momentů jejich života. Zvláště, když dítě začne kopat v bříšku. O to se pokusila i tahle maminka.
Vydáno: 12.11.2019
Poppy Hariet Shepherd
Autor: facebook.com/Poppy Hariet Shepherd Poppy Hariet Shepherd
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Žena byla těhotná už 30 týdnů a ležela zrovna večer na posteli, když si všimla, že se její břicho začalo pohybovat. Jenomže netušila, jak trapný moment nakonec zachytí. Chtěla jenom zachytit na mobil ten okamžik, kdy se začalo dítě v jejím břiše vrtět a kopat. Když v tom se během videa ozval šílený zvuk. No, jak to jen říct. Otec dítěte, který byl zrovna někde v pozadí mimo kameru, si hodně hlasitě prdnul. Naštěstí jeho žena vzala všechno vtipně, a ne tak, že by jí zkazil moment na videu. No, nakonec je to pobavilo natolik, že se rozhodli sdílet tento moment na sociálních sítích. Video už má 740 tisíc zhlédnutí a pobavilo desítky tisíc lidí. Díky.

Článek je zařazen v: prdění , vtipné video , nastávající maminka , rodiče , prdy , virály , Omylem natočila partnera