Virály

30. srpna 2022 09:49

redakce Prima Lajk

Naštvaná žena žádá, aby se zavedly lety pouze pro dospělé. Využili byste to?

Mladá žena vyzývá letecké společnosti, aby zavedly lety pouze pro dospělé poté, co strávila na palubě několik hodin s plačícím dítětem.

Co horšího, kromě letecké nehody, se vám může na palubě letadla stát? Strávíte několik nekonečných hodin ve společnosti uplakaného dítěte. Ano, pro mnohé z nás může být totiž takový let skutečný horor a zkazit dovolenou ještě před jejím začátkem. Tak k tomu nahlíží i mladá Američanka Mo, která strávila tři hodiny v létajícím pekle.

Rozhodla se proto natočit video na TikTok, kde vyzývá letecké společnosti po zavedení letů určených jenom dospělých. Na druhou stranu, když už existují hotely jenom pro lidi 18+, proč by to nešlo i u cestování letadlem? Ve videu žena sdělila, že by si extra službu dokonce klidně i připlatila.

@mooorganic

The flight was 3 hours and I listened to this the entire time #travel

♬ original sound - Morgan Lee

V komentářích pod videem se však od ostatních uživatelů pochopení Mo nijak nedočkala. „Co takhle si zapnout hlasitou hudbu do sluchátek?“ poradila Američance jedna z komentujících, zatímco druhá poznamenala, že si může zaplatit za soukromý let. „Mám sluchátka s potlačením hluku, dítěti bylo VÍCE než 5 let a sedělo přímo za mnou. Když jeho matka spala, kopalo mi do sedadla,“ odpověděla Mo všem hejtrům.


Přečtěte si také