Virály

1. září 2019 15:58

redakce Prima Lajk

Naštvaný otec se chce soudit s taxíkem, protože než přijel, roztekla se jeho dítěti zmrzlina. Tohle myslí vážně?

Snad každý je naštvaný, když mu přijede taxík později. Ale tenhle chlápek, který čekal na taxík se svojí rodinou, povznesl svoje čekání na úplně novou úroveň...

Otec Melvin Lee (40 let) čekal na přivolaný taxík poté, co nakupoval společně se svojí rodinou v obchodě Asda. Udělali klasický rodinný nákup včetně velkého množství zmrzliny. Koneckonců, kdo by si nechtěl v takovém vedru koupit zmrzlinu, že. Jenomže než taxík dorazil, tak jim zmrzlina roztála v taškách. A za to chce rozzuřený muž finanční kompenzaci od taxíku!

Podle něj ho taxikář minul, i když jel přímo kolej něj. A tím pádem musela rodina vyhodit polovinu svého nákupu, což zahrnovalo kromě roztáté zmrzliny také mraženou zeleninu. Navíc díky taxíkářově „ignoraci“ bylo prý jejich osmiměsíční dítě vystresované. No, je to opravdu nemilé. Na druhou stranu otec se cítí v právu natolik, že chce po společnosti finanční vyrovnání kvůli tomu, že museli čekat.

Taxikář poznamenal, že rodina čekala na taxík asi 30 minut, což je možná ve velkém vedru dost na to, aby zmrzlina roztekla. A jak se k tomu postavil majitel taxi služby? I když jsou všichni taxikáři jsou samostatně výdělečně činní, takže si určují čas, do kdy mohou kam dojet, rozhodl se proplatit nespokojenému muži účtenku. Prý si za to může koupit hrnec zmrzliny, která není v Asdě zrovna moc drahá.

Sdílejte článek

Přečtěte si také