Ilustrační foto
Autor: istock.com Ilustrační foto

Naštvaný soused se pomstil pejskaři za to, že nechával psí bobky na jeho zahradě. Nalepil mu je na zeď!

Tamara F. Publikováno: 14.09.2022
Soused už nemohl vydržet chování nezodpovědného pejskaře, a tak mu nechal na domě jasný vzkaz.

reklama

Lhostejní pejskaři, kteří nedokážou na ulicích uklízet po svých čtyřnohých miláčcích, dokážou pořádně zkazit den. Své o tom ví neznámý naštvaný soused, který se o svou frustraci podělil v redditovém vlákně na internetu. Opakovaně totiž na své zahradě našel psí bobky a rozhodl se situaci řešit jasně, i když trochu drsně.

Naštvaný dopis od souseda
Autor: reddit.com Naštvaný dopis od souseda

Na internetu se podělil o fotografii, na které jsou vidět nalepené dva pytlíky plné psích bobků na zdi s ručně napsaným vzkazem. „Tohle je h*vno tvého psa. Sám jsem pejskař, ale vždycky po svých psech všechno sbírám. Nainstaloval jsem kamery a tohle je pod pokutou tisíc liber. Když zjistím, kde bydlíš, pošlu ti to rovnou do schránky. Ať tvůj pes přestane s*át v mých záhonech,“ vzkázal nezodpovědnému pejskaři naštvaný soused.

Pisatel drsného dopisu na Redditu od ostatních uživatelů dostal dost slušnou podporu a většina z nich s jeho slovy více než souhlasila. „Líbí se mi tvůj styl, jdeš přímo k věci. Jasné a účinné, dávám ti palec nahoru,“ vzkázal týpkovi jeden z komentujících.

Dětská píseň Baby Shark byla použita jako nástroj mučení

Vězeň, který byl nucen dokola poslouchat písničku Baby Shark, zemřel. Mohl za to otravný song?

reklama