návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

NEBEZPEČNÝ TREND! Rodiče při něm ohrožují životy svých dětí! Dorazil i do Česka?

Lákalo by vás něco takového?
Vydáno: 24.01.2019
Nebezpečný rodičovský trend 2
Autor: istock.com Nebezpečný rodičovský trend 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Hlavní zodpovědností rodičů by měla vždy být ochrana vlastních dětí. Právě na tuhle práci teď ale plno méně zodpovědných rodičů zapomíná, když své děti vystavuje do budoucna velkému nebezpečí šikany nebo pronásledování. Jak? Trendem zvaným „sharenting“.

Slovo sharenting vzniklo spojením slov parenting a sharing neboli rodičovství a sdílení – v praxi to znamená to, že rodiče sdílejí všelijaké okamžiky ze životů svých ratolestí, a to klidně i ty nejintimnější. Zapomínají ale bohužel na to, že internet je zlé místo, a že všechny fotky mohou být v budoucnosti (klidně daleké) použity proti vám, v tomhle případě tedy proti vašim vlastním dětem.

V Česku mezi nejznámější takové maminky patří Aneta Krejčíková nebo Tamara Klusová. Znáte další? A co na tenhle nebezpečný trend říkáte? Dejte vědět v komentářích.

Článek je zařazen v: trend , rodiče , sharenting , focení , děti