návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

Nečekaná pomoc od ITALSKÉ MAFIE! Jak chladnokrevní gangsteři přispívají společnosti v době pandemie?

Jak mafie pomáhá v době pandemie?
Vydáno: 14.04.2020
Mafie pomáhá Italům v nouzi 1
Autor: istock.com Mafie pomáhá Italům v nouzi 1

Přestože se v posledních dnech začínají šířit zprávy, že italská mafie těžce využívá současné situace v Itálii k tomu, aby posílila svoji moc, rozhodli se tamní kápové udělat taky něco pro obyčejné lidi. Ano, nekompromisní gangsteři, kteří se neostýchají chladnokrevně vraždit, mučit, krást a vynucovat si laskavosti, totiž začali lidem v nouzi rozdávat jídlo.

Pomoc přichází v jižních regionech země, které se obecně potýkají s největší chudobou a lidé tam na tom nejsou vůbec dobře. A protože vláda nemá jak pomoc, pomáhá mafie. Na první pohled je to moc hezké gesto, jenže vpravdě mafie moc dobře ví, že si takhle lidi kupuje, a že v těchto časech může oslabené jedince nejsnadněji zrekrutovat. I proto italští politici a odborníci varují, že by podobné kroky mohli Itálii uvrhnout do ještě většího chaosu.

Článek je zařazen v: italská mafie , gangsteři , Itálie , PANDEMIE , jídlo , lidé

reklama