NECHUTNÁ GALERIE: Žena zaplatila přes milion korun, aby se proměnila v DRAKA! Teď svou tváří děsí lidi na ulici

Neptejte se. Nevíme.

Občas by mě zajímalo, co dotyční hulí, protože podobně zvrácený nápady k vám prostě jen tak běžně nepřijdou. Tentokrát je samozřejmě řeč o ženě, která zaplatila přes milion korun za to, aby si splnila sen (bez komentáře) a proměnila se v draka. Ano, tu mytickou bytost s křídly, co chrlí oheň a žere lidi. Takový úplně normální sen.

Eva Tiamat Medusa (těžko říct, jestli je některé z těch jmen pravé) pochází z Texasu a sama sebe se označuje za nejvíc modifikovanou trans-bytost na světě. Proč ta bytost? Nepovažuje se totiž technicky ani za ženu, ani za muže. Místo toho je prostě drak.

K proměně se rozhodla před pár lety, tehdy pracovala na vysoké pozici v nějaké bance, to jí ale nebavilo, a protože měla vyděláno, vydala se zkrátka na jinou cestu. Upravila si nos, uši, nechala si udělat na těle šupiny, do očí si vpíchla zelenou barvu a na čelo pořídila pár rohů. Důvodem k téhle šílené změně ale mohl být i fakt, že Eva byla nakažena virem HIV a strach ze smrti s ní zkrátka zamával víc než s jinými. Ať už to bylo jakkoli, Evu a její dračí tělo si teď můžete prohlédnout v následující galerii. My si mezitím jdeme vypláchnout oči jarem.


Přečtěte si také