Virály

21. listopadu 2018 11:48

redakce Prima Lajk

NECHUTNÉ FOTO: Koza dala život praso-člověku! Podívejte se, co z ní vylezlo

Naprosto v šoku zůstal farmář na Filipínách poté, co jeho koza porodila podivné zvíře. Namísto kůzlete se vedle ní objevilo něco, co vypadá jako napůl člověk, napůl prase.

Farmář přivolal okamžitě veterináře. Koza dala život celkem dvěma zvířatům. Jedno normální kůzle ale zůstalo připojené ke druhému zvířete, které připomínalo praso-člověka. Toto zvíře bylo o dost větší než normální kůzle. Navíc nemělo srst. Sousedi ze širokého okolí se na toto zvláštní zvíře přišlo podívat.

Narozená zvířata i s jejich matkou bohužel krátce nato zemřela. Někteří vesničané se totiž obávali, že jde o prokletou mutaci ďábla. To je samozřejmě nesmysl. Plod kozy měl pravděpodobně nějaké genetické mutace, zatímco byl děloze, myslí si experti. Matka prý mohla mít horečku zvanou „Rift Valley“, kterou přenášejí komáři. To pak mohlo způsobit narušení vývoje plodu.

Podobný případ už se dříve stal v Číně, kde šokovaní farmáři našli sele, které mělo dvě tělíčka, osm nohou a jednu hlavu. Nešťastné sele zemřelo krátce po narození.

Sdílejte článek
Štítky mutace koza virál veterinární lékař kůzle nechutný

Přečtěte si také