Virály

23. února 2021 15:31

redakce Prima Lajk

NECHUTNÉ FOTO: Lovkyně pózovala s vyříznutým srdcem žirafy. Prý to byl valentýnský dárek

Lovkyně si zapózovala se srdcem žirafy. Internet ji teď nenávidí.

Jen máloco vás asi rozčílí jako následující příběh. Lovkyně Merelize Van Der Merwe (32) se totiž dostala do většiny světových médií poté, co na Facebook zapózovala s vyříznutým srdcem zastřelené žirafy. Ano, žena se chvástala tím, že ulovila tak majestátní a nevinné zvíře, jako je žirafa, a následně ještě měla tu odvahu vyříznout zvířeti srdce a ukázat jej na Facebooku.

Ať už se jednalo o provokaci, nebo jen absenci jakékoli sebereflexe, žena si tímto svým chováním zadělala na solidní problémy. Nejenže proti ní vzniklo několik petic, například za její zabanování na Facebooku, za týrání zvířat nebo za prošetření jejího loveckého průkazu, rovněž jí ale začaly chodit nenávistné vzkazy a lidé jí nyní vyhrožují násilím. A takové chování samozřejmě neschvalujeme, jen těžko nás ale překvapuje.

Žena se mezitím brání, že jsou lidé v dnešní době přecitlivělí, že žirafa by stejně dříve nebo později umřela, a že vyříznutím jejího srdce nic ohavného nespáchala. Tak to už je asi na jejím svědomí, každopádně je to celé extrémně smutné a nedivili bychom se, kdyby se vám na tyto fotky ani nechtělo dívat.

Sdílejte článek

Přečtěte si také