návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

Nechutný dárek k Vánocům pro vaše blízké!? Na internetu jim můžete koupit sklenici plnou prdů. Jak to funguje?

Pokud nevíte, co svým blízkým koupit k Vánocům, můžete sáhnout po tomhle. Nezaručujeme však, že to neohrozí vaše vztahy.
Vydáno: 09.12.2018
Sklenice prdů jako dárek
Autor: iStock Sklenice prdů jako dárek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jestli ještě nemáte nakoupené všechny dárky, mám pro vás tip na skutečně neotřelou věc, kterou obdarované rozhodně překvapíte a určitě na ni jen tak nezapomenou. Společnost Farts Direct totiž přišla se skutečně originálním nápadem – posílá za vás prdy těm, které si sami zvolíte. Stačí si jen na jejich stránkách vybrat nádobu, ve které prd dopraví, a vůni. Těch je opravdu velké množství – od curry až po pach lásky. Všechno ostatní už firma zařídí za vás.

Jedna taková nádoba s prdem stojí 10 liber, tedy necelých 300 Kč. Prdy se do ní dostávají skrz vzduchotěsné víka a k zásilce je připojen taky pergamen s osobní zprávou od vás – případně dar můžete poslat anonymně. Jen si představte ten výraz ve tváři, až váš kolega, kamarád či rodinný příslušník zjistí, co právě drží v ruce a k čemu přičuchává.

Generální ředitel společnosti uvádí, že je třeba, aby lidé zahodili předsudky týkající se uvolňovaných tělesných plynů. A dodává, že je důležité se podělit i o takové věci, zejména o Vánocích. Prsy obsažené v nádobách jsou prý téměř nerozeznatelné od těch skutečných, jak a z čeho je vyrábí, však společnost neprozradila – jedná se podle ní o přísně tajnou metodu. Rozhodnutí, jestli se budete držet klasických dárků, nebo zvolíte tuto experimentální formu, je na vás. Pokud ale budete v nouzi, víte, kam se obrátit.

 

Proč nezadržovat prdy? 2

ODHALENO: Zadržování prdů může způsobit tuhle obří nechutnost! Jakým jiným otvorem z vás mohou vylézt?

Ilustrace prdění

GALERIE: Vtipné ilustrace ukazují, jak správně prdět před svým partnerem. Holky, vezměte si z toho příklad

Článek je zařazen v: dárek , prdy , nádoba , Vánoce