Virály

9. prosince 2018 19:45

redakce Prima Lajk

Nechutný dárek k Vánocům pro vaše blízké!? Na internetu jim můžete koupit sklenici plnou prdů. Jak to funguje?

Pokud nevíte, co svým blízkým koupit k Vánocům, můžete sáhnout po tomhle. Nezaručujeme však, že to neohrozí vaše vztahy.

Jestli ještě nemáte nakoupené všechny dárky, mám pro vás tip na skutečně neotřelou věc, kterou obdarované rozhodně překvapíte a určitě na ni jen tak nezapomenou. Společnost Farts Direct totiž přišla se skutečně originálním nápadem – posílá za vás prdy těm, které si sami zvolíte. Stačí si jen na jejich stránkách vybrat nádobu, ve které prd dopraví, a vůni. Těch je opravdu velké množství – od curry až po pach lásky. Všechno ostatní už firma zařídí za vás.

Jedna taková nádoba s prdem stojí 10 liber, tedy necelých 300 Kč. Prdy se do ní dostávají skrz vzduchotěsné víka a k zásilce je připojen taky pergamen s osobní zprávou od vás – případně dar můžete poslat anonymně. Jen si představte ten výraz ve tváři, až váš kolega, kamarád či rodinný příslušník zjistí, co právě drží v ruce a k čemu přičuchává.

Generální ředitel společnosti uvádí, že je třeba, aby lidé zahodili předsudky týkající se uvolňovaných tělesných plynů. A dodává, že je důležité se podělit i o takové věci, zejména o Vánocích. Prsy obsažené v nádobách jsou prý téměř nerozeznatelné od těch skutečných, jak a z čeho je vyrábí, však společnost neprozradila – jedná se podle ní o přísně tajnou metodu. Rozhodnutí, jestli se budete držet klasických dárků, nebo zvolíte tuto experimentální formu, je na vás. Pokud ale budete v nouzi, víte, kam se obrátit.

Sdílejte článek
Štítky nádoba Vánoce dárek sklenice Internet prdy

Přečtěte si také