Nejdražší hra na Steamu budí rozpaky 1
Autor: Steam/Valve Nejdražší hra na Steamu budí rozpaky 1

Nejdražší hra na Steamu vás vyjde na neuvěřitelnou částku! Do dvou hodin ji ale můžete vrátit

rd. Publikováno: 01.02.2023
Nejdražší hru na Steamu provází kontroverze. Proč ji lidé kritizují?

reklama

Většinou se ve spojitosti s herní platformou Steam rozebírají spíše levné tituly a nejrůznější výhodné balíčky, které vám za málo peněz nadělí spoustu muziky – v tomhle případě tedy spoustu utopených hodin v parádních hrách. Novinka The Hidden and Unknown je ale docela opačný případ. Jedná se totiž o nejdražší titul na Steamu, který ovšem můžete dohrát za méně jak dvě hodiny.

Hra stojí zhruba 2 000 dolarů, tedy v přepočtu nějakých 43 tisíc korun, pokud ji ale zvládnete dokončit do dvou hodin, můžete ji vrátit a peníze dostat zpátky. Autor to dokonce i doporučuje, poněvadž nechce svým dílem nikoho dostat do finanční nouze. Ocenil ji však takto vysoko, protože věří, že on a jeho tým musí být za jejich práci adekvátně zaplaceni, a to zejména proto, že je titul částečně autobiografický. O co v něm jde?

 

V zásadě se jedná o komorní adventuru s hromadou textu, ve které hrajete za muže, jenž to v životě neměl moc lehké. Podle některých kritiků je ovšem hra silně misogynní a sexistická. Najde se ale i plno takových, kteří ji naopak doporučují i za tuto přemrštěnou cenu. Otázka tedy je, jestli máte peníze navíc a jestli vás vůbec podobný příběh láká.

Hacker připravil hráče CS:GO o 300 tisíc korun 1

Hacker připravil sběratele herních předmětů o 300 tisíc korun. Na co si musí hráči Counter-Striku dávat pozor?

reklama