Virály

3. března 2020 17:16

sarka.turcekova@gmail.com

Nejlepší kamarádky po 17 letech zjistily, že jsou sestry! Proč to tak dlouho nevěděly?

Dvě kamarádky už se spolu baví po dlouhé roky. Vždy jim všichni říkali, že vypadají jako sestry, ony ale odvětily, že to tak není.

Až po 17 letech, co jsou kamarádky, se dozvěděly pravdu! 31letá Ashley a 29letá Toya ve skutečnosti totiž sestry jsou! Vždy mezi nimi bylo silné spojení, když se poznaly ve škole, proto se staly nejlepšími kamarádkami. Ashley odmalička věděla, že její otec ve skutečnosti není jejím biologickým otcem. Netušila ale, kde její otec je. Teď ale po letech zjistily, že mají společného otce – Kenneth, který byl po celou tu dobu v životě její kamarádky Toyi, je zároveň otcem Ashley. Všechny to samozřejmě vyšokovalo, otec i dcera, kteří se celé ty roky vídali jen jako známí, měli smíšené emoce.

Na celou věc se přišlo úplně náhodou, když někdo, kdo byl přítelem Ashleyny zesnulé matky, poznal na starých obrázcích Kennetha před desítkami let. Ten zřejmě napřed zplodil s jednou ženou Ashley. Její matka pak ale zemřela a ona zůstala s nevlastním otcem. Už o dva roky později ale měl jinou ženu, která otěhotněla a narodila se jí holčička Toya. Na testech se pak po 17 letech opravdu ukázalo, že nejlepší kamarádky jsou ve skutečnosti sestry. Momentálně jsou obě ženy těhotné. Ještě větší ironií je to, že muži těchto sester jsou bratři.

Sdílejte článek

Přečtěte si také