Virály

7. července 2022 10:27

redakce Prima Lajk

Nejlepší šéfka na světě? Vedoucí vzala všechny svoje zaměstnance na luxusní dovolenou!

Vedoucí australské firmy zaplatil všem svým podřízeným přepychovou dovolenou snů.

Zaměstnanci marketingové firmy Soup Agency se sídlem v Sydney si rozhodně můžou říct, že pracují pro tu nejlepší šéfovou vůbec. Jako odměnu za tvrdou práci jim totiž vedoucí zaplatila dvoutýdenní dovolenou na pohádkovém ostrově na Bali plnou nejrůznějších zážitků. Celou idylickou cestu firma sdílela na pracovním instagramovém účtu, z čehož bylo úplně jasné, jak si dovču zaměstnanci užívají.

Ve videích pracovníci sdíleli volné chvíle u bazénu, ranní túry za západem slunce, jízdu na čtyřkolkách nebo nekonečné večírky na pláži. Katya Vakulenko, výkonná ředitelka společnosti Soup, se nechala slyšet, že pohádková cesta rozhodně pomohla k vybudování lepších pracovních vztahů a k utužení kolektivu. „Myslím, že je důležité, aby zaměstnanci pracovali jako tým nejen během pracovní doby, ale i mimo ni,“ sdělila.

No a my musíme uznat, že se pracovní vztahy musí opravdu dobře budovat a utužovat uprostřed ráje s drinkem v ruce. Takového šéfa by si prostě přál asi každý, bohužel pro většinu lidí je největším pracovním bonusem to, že vás zaměstnavatel pustí o půl hodiny dřív domů nebo donese do práce chlebíčky. Na druhou stranu, i to je ale příjemné.


Přečtěte si také