Virály

30. května 2019 14:30

redakce Prima Lajk

Nejnebezpečnější žádost o ruku? Lovec bouřek poklekl před přítelem, zatímco za nimi řádilo tornádo!

Připravte se být dojatí.

Co se týče žádostí o ruku, většina z nás si asi představuje něco romantického. Oblíbené místo při západu slunce, pláž, nebo třeba útulná restaurace na exotické dovolené. Jenže různí lidé si pod pojmem romantika můžou představit různé věci. Pro lovce bouřek je totiž romantika klidně i zaprášená silnice uprostřed ničeho, na jejímž konci řádí nebezpečné tornádo.

Přesně takhle požádal o ruku Joey Krastel svého přítele, zatímco jejich přátele stáli opodál. Skupinka se nacházela v Kansasu, kde právě lovili zuřící tornádo. Joeymu ten moment přišel natolik perfektní, že se rozhodl pokleknout a svého nyní již snoubence Chrise Scotta překvapit prstýnkem. Oba muži jsou vášnivými meteorology a zároveň lovci bouřek, Joey už za svůj život sledoval nejméně 70 tornád.

A ano, je to nebezpečné hobby, pro mladý pár prý ale nejde o žádnou hru se životem. Vždycky pro ně je hlavní bezpečí, zatímco jsou tak tornády fascinováni, nikdy by neriskovali vlastní život, aby se dostali příliš blízko. Lásku člověk občas zkrátka najde i na těch nejzvláštnějších místech, co říkáte?


Přečtěte si také