návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

Nejšílenější pár světa?! Nevěsta se na svatbě zamilovala do své družičky. Teď žijí s jejím manželem ve třech

Svatby jsou krásné a mohou být nezapomenutelným zážitkem po zbytek života. To platí i pro nevěstu Karalyn, která se na vlastní svatbě zamilovala do své družičky.
Vydáno: 10.04.2019
Zamilovaná trojice 1
Autor: Instagram/karalyncat Zamilovaná trojice 1

Život ve třech už dnes není tabu. Podivná příhoda se však stala dvaadvacetileté Karalyn, která se zamilovala do další ženy přímo na vlastní svatbě. Krátce po obřadu tak začali s mužem vztah s Lanou, se kterou se Karalyn poznala přes seznamku, pár měsíců si psaly a pak ji pozvala na jejich svatbu.

Nevěsta zjistila, že je polyamorní, už když byla teenager, cítila navíc, že jí ve vztahu ve dvou něco chybí. Její partner jí tak dovolil, aby měla mimo něj ještě dívku. Jenže když ji poznal i její muž, zamiloval se do ní taky. A tak se do vztahu zapojili všichni a mají vztah všichni mezi sebou. Říká se tomu polytriáda. Zpět k normálnímu „monogamnímu“ vztahu už by prý za žádnou cenu nechtěli.

Ornella 3 tváře

Ornella je za sexy zrzku a prozradila, co si Kokta myslí o sexu ve třech

Článek je zařazen v: nevěsta , svatba , život ve třech , polyamory

reklama