Nejšťastnější žena na světě? Kluk téhle krásky má 100 erekcí za den! Jak to řeší?

Žena randí s přítelem, který má opravdu velký sexuální apetit. Někdy je to ale náročné, stěžuje si přítelkyně.

Jednatřicetiletá Vikki Brown a devětatřicetiletý Lucas Martins se poprvé seznámili před dvěma lety v supermarketu, když do sebe náhodně narazili. Slovo dalo slovo, a ačkoli se ženě cizí muž zezačátku nelíbil, svolila ke schůzce. Už na prvním rande ji však čekalo bizarní překvapení. Všimla si totiž, že prakticky během celé schůzky se v Lucasových kalhotách tyčil jeho „malý“ kamarád.

Muž se Vikki nakonec svěřil, že ať je kdekoli a dělá cokoli, má za den klidně až 100 erekcí. „Stačí se dívat na film, jít po ulici nebo být s přáteli na kávě a on má erekci,“ popsala bizarní situaci přítelkyně, pro kterou je to občas trapné. Její partner se už tomu ale jenom směje. Žena se však se sexuchtivým přítelem snaží udržet krok, i když přiznává, že je to někdy víc než těžké. „Nepamatuju si už ani, kdy neměl erekci,“ řekla jednoduše Vikki.

Lucas, který pracuje v managementu, si na své „postižení“ zvykl a bere to jako svou přirozenost. „Mám vedle sebe úžasnou ženu, tak co jiného můžu dělat – vždyť je to moje bohyně,“ řekl muž na adresu své přítelkyně Vikki. „Nikdy předtím jsem nic podobného k žádné ženě necítil, jsme úplně propojení,“ dodal zamilovaně Lucas.

Sdílejte článek
Štítky Sex vztah erekce sexuální apetit

Přečtěte si také