Virály

12. ledna 2021 14:00

redakce Prima Lajk

Nejstupidnější protestující z Ameriky několik dní nejedl. Kvůli jaké blbosti drží hladovku?

Rohatý protestující přezdívaný Q Shaman odmítá jíst cokoliv neorganického.

Jacob Chansley aka Jake Angeli aka QAnon Shaman (ze spolku lidí věřících šíleným konspiračním teoriím jako že Ameriku tajně řídí pedofilní kruh řízený Hillary Clintonovou a Georgem Sorosem) byl minulý týden zatčen poté, co spolu se stovkami dalších ozbrojených protestujících vtrhl do budovy Kapitolu, kde ničil majetek, kradl a ohrožoval bezpečí zaměstnanců budovy, policie i politiků.

Nyní měl tento 33letý chlápek první slyšení u soudu (pomocí telefonu, protože je držen v části vězení pro čerstvě infikované koronavirem), kde si jeho právník i maminka postěžovali na to, že synáček ve vězení nejí. Proč? Protože tenhle rádoby revolucionář údajně jí jen organickou stravu, a tu mu ve vězení nikdo nepřipravuje. Lidé si z něj tak pochopitelně na internetu začali dělat srandu, protože jenom naprostý idiot se rozhodne porušit zákon, aniž by přitom byl připravený, že mu následně budou odepřený veškeré výhody svobodného občana. Což je vlastně dobrá rada pro všechny potenciální zločince – máte rádi avokádové toasty? Možná byste si tak měli rozmyslet, jestli vám ta kriminální činnost za to stojí.

Chansleyho každopádně čeká pár let ve vězení, soudce už se sice přimluvil za to, aby mu byla zařízená taková strava, kterou bude schopný přijímat. Vzhledem k tomu, že se ale jedná o domácího teroristu ohrožujícího bezpečnost běžných občanů, možná by se s ním zase tolik mazat neměli.


Přečtěte si také