Youtubeři

20. listopadu 2020 17:48

redakce Prima Lajk

Největší hvězda TikToku přišla po kontroverzním videu o milion fanoušků! Co hrozného provedla?

Co provedla největší hvězda TikToku, že naštvala své fanoušky?

Nejslavnější a jednoznačně největší hvězda TikToku Charli D'Amelio se až donedávna pyšnila 99,5 miliony sledujících. Pak ale natočila rodinné video, které její fanoušky pobouřilo natolik, že za jediný den ztratila přes 950 tisíc sledujících. Co tenhle odliv způsobil? Asi vás nepřekvapí, že si za to slavná „tiktokerka“ může tak trochu sama.

16letá hvězdička a její 19letá sestra totiž ve videu zdánlivě urazili vlastního šéfkuchaře, když dělaly divné výrazy a vysmívaly se jeho specialitě. Ano, to je v zásadě celé, fanoušci si celý incident, na který se můžete podívat níže, vyložili tak, že se dívky chovaly neslušně a šéfkuchaře ponížily. V jednu chvíli dokonce starší Dixie vyběhne ven a vyzvrací se, zatímco ji její matka kritizuje, aby nebyla tak dramatická.

Každopádně je to asi dobrá lekce pro obě dívky, zejména Charli, která zoufale toužila překročit brzy hranici sto milionů sledujících. Tenhle sen se jí sice jednoznačně brzy splní, nyní už ale aspoň ví, jak vrtkavá je přízeň jejích fanoušků, a že si musí dávat lepší pozor na to, co veřejně říká a jak se chová. Ostatně jako všechny celebrity.

Sdílejte článek

Přečtěte si také