Virály

31. prosince 2020 15:55

sarka.turcekova@gmail.com

Nevěrníci se těší na vakcínu proti koronaviru, aby mohli být dál nevěrní! Jak jim to pomůže?

Vypadá to, že milenci zoufale touží po očkování, aby mohli bezpečně pokračovat v podvádění.

Doposud vakcínu Pfizer / BioNTech dostalo více než 600 tisíc lidí ve Velké Británii, včetně pracovníků NHS a starších osob a zranitelných osob. Podle nového výzkumu však mají nevěrníci své vlastní důvody, proč chtějí vakcínu proti koronaviru. Vrátí jim to naději, že jim vakcína umožní "bezpečně" pokračovat ve svých schůzkách. Majitelka stránky pro online seznamování říká, že 39 procent členů chce vakcínu kvůli tomu, aby mohli podvádět. V průzkumu totiž většina z 2400 dotázaných uvedla, že kvůli pandemii byli uvězněni doma s partnerem, kterého nemilují. To vedlo k nárůstu počtu registrací do aplikace a webu o třetinu, tedy asi z 15 000 registrací denně na 20 000.

Psycholožka Lucy Beresford, odbornice na sexuální vztahy, která na výzkumu pracovala, uvedla, že lidé měli zájem o vakcínu, aby se mohli bezpečně znovu setkat, namísto toho, aby si jen dopisovali se svými milenci přes internet. Lidé očividně po tak dlouhé době touží po blízkém fyzickém kontaktu se svými milenci. Jedna z uživatelek dokonce přiznala, že bylo nemožné pokračovat v jejím vztahu během první a druhé vlny izolace, ale připustila, že porušila pravidla, aby se s jedním partnerem setkala. O jejím záletu prý její manžel neví, ale uvažuje o tom, zda by byl ochotný přistoupit na otevřené manželství.

Výzkum také zjistil, že méně než polovina (49 procent) dotázaných neměla od začátku pandemie v březnu vůbec sex se svým manželem, zatímco ti, kteří stále spali se svou druhou polovinou, uvedli, že se to děje méně často než dříve pandemie. Jeden z pěti řekl, že už s manželem (či manželkou) nemají nic společného, a že se jejich vztah více točí kolem dětí, přičemž každý čtvrtý říká, že si dopřávají trochu štěstí vyhledáním aféry.

Sdílejte článek
Štítky Velká Británie milenec nevěra výzkum manželé vakcína pandemie koronavirus Pfizer BioNTech PANDEMIE vakcína proti COVID-19 vakcína proti koronaviru Lucy Beresford

Přečtěte si také