Virály

22. dubna 2022 11:19

redakce Prima Lajk

Nevěsta zdrogovala všechny své svatebčany. Po obřadu ji zatkla policie

Novopečená manželka a svatební kuchařka byly po veselce zatčeny policií poté, co hostům naservírovaly jídlo okořeněné marihuanou.

Svatby jsou v drtivé většině považovány za nejradostnější událost v životě. Veselku dvaačtyřicetileté Danye Glenny však narušil nepříjemný incident, za který si však tak trochu mohla sama. Svým svatebním hostům totiž spolu s kuchařkou Jocelyn Bryant naservírovala při hostině pokrmy s marihuanou.

Jak se ale ukázalo, svatebčanům se vylepšené jídlo příliš nezamlouvalo a většině z nich se po pozření udělalo špatně. Na místo tak byla přivolána policie, která odebrala vzorky z hostiny, a posléze zjistila, že se v nich opravdu nacházely stopy THC. Podle informací mělo jít o „vyšperkované“ lasagne, po kterých lidé začali trpět bolestmi žaludku, zvracením, a někteří hosté dokonce skončili v rukou lékařů.

Nevěsta i přes veškerá obvinění jakoukoli spoluúčast odmítá a stojí si za tím, že o přidané marihuaně do jídla neměla ani tušení. Spolu s kuchařkou však byla vzata do vazby, přičemž o jejich vině, či nevině rozhodne později soud. Jisté je však to, že někteří rozhořčení svatebčané chtějí na dvojici podat žalobu.

Sdílejte článek
Štítky policie marihuana nevěsta droga svatba

Přečtěte si také