Virály

31. března 2022 17:58

redakce Prima Lajk

Nevěsta, ženich i svědek skončili o svatební noci ve vězení. Co proboha vyvedli?

Když se svatba vymkne z rukou.

Svatby jsou krásné a dojemné životní události. Ta z následující zprávy ovšem dopadla pro většinu účastníků spíš hororově. A to zejména pro ženicha s nevěstou, kteří ještě spolu se svědkem skončili o svatební noci za mřížemi. Co se stalo?

Svatbu provázely silné emoce už ve dnech předtím, než si Claire Goodbrand a její nastávající Eamonn Goodbrand řekli své ano. Podle všeho panovala mezi Claire a její matkou dlouhodobé neshody. A protože na svatbách emoce většinou vylézají na povrch, skončilo to tak, že Claire svoji matku napadla nožem na dort. Ženich a svědek se pak do bitky zapojily tak, že napadli přítele Claiřiny matky. Tomu prý dost vážně ublížili, což byl nakonec důvod, proč si pro trojici přijela policie.

Celý incident každopádně skončil natočený a policie k záběrům dostala okamžitě přístup. I proto nakonec právní zástupci celé trojice zkoušeli u soudu spíš zmírňovat následky než vyloženě tvrdit nevinu. O výši trestu se každopádně bude rozhodovat až koncem dubna, už nyní je ovšem jasné, že na tuhle svatební hostinu asi spousta lidí jen tak nezapomene.

Sdílejte článek

Přečtěte si také