Místo romantiky o svatební noci přišlo vězení 2
Autor: istock.com Místo romantiky o svatební noci přišlo vězení 2

Nevěsta, ženich i svědek skončili o svatební noci ve vězení. Co proboha vyvedli?

rd. Publikováno: 31.03.2022
Když se svatba vymkne z rukou.

reklama

Svatby jsou krásné a dojemné životní události. Ta z následující zprávy ovšem dopadla pro většinu účastníků spíš hororově. A to zejména pro ženicha s nevěstou, kteří ještě spolu se svědkem skončili o svatební noci za mřížemi. Co se stalo?

Svatbu provázely silné emoce už ve dnech předtím, než si Claire Goodbrand a její nastávající Eamonn Goodbrand řekli své ano. Podle všeho panovala mezi Claire a její matkou dlouhodobé neshody. A protože na svatbách emoce většinou vylézají na povrch, skončilo to tak, že Claire svoji matku napadla nožem na dort. Ženich a svědek se pak do bitky zapojily tak, že napadli přítele Claiřiny matky. Tomu prý dost vážně ublížili, což byl nakonec důvod, proč si pro trojici přijela policie.

 

 

Celý incident každopádně skončil natočený a policie k záběrům dostala okamžitě přístup. I proto nakonec právní zástupci celé trojice zkoušeli u soudu spíš zmírňovat následky než vyloženě tvrdit nevinu. O výši trestu se každopádně bude rozhodovat až koncem dubna, už nyní je ovšem jasné, že na tuhle svatební hostinu asi spousta lidí jen tak nezapomene.

Britka má i přes svou vášeň v nezdravém jídle perfektní figuru

GALERIE: Sexy kráska se teda nezdá! Překonala světový rekord v jedení kuřecích nugetek

reklama