Virály

27. května 2021 15:39

redakce Prima Lajk

Nevěsta zrušila svatbu poté, co přítel selhal v jednoduchém testu. Jakou základní věc neuměl?

Počty, počty a zase ty počty.

Už se vám někdy stalo, že jste byli s někým, kdo se vám hrozně líbil, ale pak jste přišli na to, že je vlastně docela hloupý a nemáte spolu tudíž mnoho společného? Tak teď si to představte ještě desetkrát horší. Máte? Protože přesně něco takového se teď stalo jedné nevěstě z Indie.

Ta už byla se svým přítelem tak daleko, že se dokonce měli brát. Jenže nevěsta už delší dobu podezírala svého muže, že jí maličko lže o svém vzdělání a že není tak chytrý, za jakého se vydává. Rozhodla se mu tedy dát ultimátní test přímo v den svatby. Během ceremonie po něm chtěla, aby jí řekl všechny násobky čísla dvě. No a jak se ukázalo, i tak jednoduchý příklad nakonec stačil, aby v něm ženich selhal. Hned nato nevěsta odešla.

K incidentu došlo na předem domluvené svatbě, žena tak riskovala, že překročí jisté sociální tabu, když sňatek odmítne. Nicméně nakonec si stála za svým a jednoduše prohlásila, že si nemůže vzít někoho, kdo je takto nevzdělaný. Navíc s rodinou lhářů, kteří tento fakt jejím rodičům zamlčeli. Oba rodinné klany tak nakonec situaci musely akceptovat, vrátit veškeré dary a událost odvolat. No, i takové věci se ve světě dějí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také