Virály

10. listopadu 2021 10:11

redakce Prima Lajk

Noční můra všech mužů. Týpka uštkla kobra přímo do penisu. Zaútočila na něj ze záchodu!

Dovolená v Jižní Africe se pro sedmačtyřicetiletého muže stala hororem.

Sedmačtyřicetiletý muž z Nizozemska byl právě na dovolené na safari v nejmenovaném parku v Jihoafrické republice, když se ozvalo volání přírody. Na nic nečekal a vydal se si ulevit na nejbližší toaletu. Ani v tom nejdivočejším snu ho však nenapadlo, že by se uvnitř záchodové mísy mohla skrývat prudce jedovatá kobra čekající na svou oběť.

Jakmile muž dosedl na toaletu, had okamžitě zaútočil a zakousnul se jedovatými zuby přímo do genitálií. Okamžitě po incidentu byl muž v ohromných bolestech letecky převezen do nejbližší nemocnice 350 km daleko, zatímco mu jed rychle prostupoval dále do těla. Muž pociťoval silné pálení genitálií, které mu začaly otékat a fialovět, což je příznak nekrózy.

Lékaři museli muži odumřelé tkáně z penisu odoperovat a po devíti dnech byl pacient převezen z jihoafrické nemocnice do Nizozemska, kde se o něj postarali tamní chirurgové. Po několika dalších zákrocích se muži podařilo penis zachránit. Je ale více než jasné, že si Holanďan bude tuhle „dovolenou“ pamatovat do konce svého života.


Přečtěte si také