Virály

8. prosince 2018 13:45

redakce Prima Lajk

Nová fanouškovská teorie láká na hodně temný konec Hry o trůny! Čeho jste si v nové ukázce určitě nevšimli?

Jak podle nové teorie skončí Hra o trůny?

Tak se zdá, že nová ukázka na osmou sérii Hry o trůny ani nemusí představit žádné nové záběry, a fanoušci se z ní stejně můžou zbláznit. Teď totiž přišli s hodně drsnou teorií, která se prý týká samotného finále seriálu.

!!! Následují možné spoilery !!!

V kratičkém teaseru je možné spatřit, jak led naráží do ohně. Místo, aby se však oheň uhasil, vzniká mezi dvěma stranami jakási černá bariéra. A zatímco většina lidí tomu nepřikládá žádný zvláštní význam, protože je to nejspíš jen způsob, jak tvůrci ukázky graficky znázornili střet obou světů – někteří fanoušci v tom vidí něco víc.

Černá mezi ledem a ohněm je prý dračí sklo, neboli obsidian, neboli jediný materiál v Západozemí, který dokáže zabít Bílé chodce. Podle nové teorie by tak uprostřed země mohla vzniknout zeď nová (tu starou armáda mrtvých zbořila na konci sedmé řady), která by zastavila budoucí útoky. Samozřejmě je to dost přetažené za vlasy a nejspíš nás nic takového nečeká. Tak či tak ale bude zajímavé sledovat, jak seriál reálně skončí. Zjistíme to už příští rok v dubnu.

Sdílejte článek
Štítky Hra o trůny seriál fanoušci konec teorie ukázka Západozemí Hra o trůny

Přečtěte si také