návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

Nový šílený trend! Děti zkoušejí šílenou hru, která je nebezpečná pro jejich varlata! Co při ní musí udělat?

Děti začaly hrát ve škole naprosto šílenou hru, které se říká Bangcock, kterou když prohrajete, druzí vás praští do koulí.
Vydáno: 22.09.2019
Děti ve škole
Autor: istockphoto.com Děti ve škole
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tohle asi jen tak někdo dospělý nepochopí. Tahle hra, která se uchytila mezi školáky, spočívá v tom, že se jeden žák zeptá druhého, jaké je hlavní město Thajska. Správná odpověď je Bangkok. Což zní dost podobně jako bang cock, tedy praštit přirození. Poté, co dotázaný chlapec na tuhle otázku odpoví, dostane zákonitě od spolužáka kopanec do koulí. Hra se navíc šíří po britských školách jako lavina.  

Bohužel tahle hloupá sranda může mít za následek velké problémy až operaci varlat, k čemuž bohužel došlo u 12letého Baileyho. Poté, co ho kamarád udeřil do citlivých míst, zůstal ležet v agónii bolesti. Nemohl si ani sednout, nemohl spát kvůli bolesti a nakonec ho matka odvezla do nemocnice. Podle lékaře měl velké štěstí, že nedošlo k vážnému poškození.

Nakonec skončil se čtyřmi stehy na každém varleti s tím, že se musel dva týdny pohybovat pomocí invalidního vozíku. Dále měl nařízen klidový režim až na 6 týdnů. No, doufejme, že tahle hra brzy přestane děti bavit…

 
Článek je zařazen v: bangcock , šílená hra , praštění do varlat , operace varlat , nebezpečná hra , děti