návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

Nový způsob, jakým se boháči bráni proti zlatokopkám! Neuvěříte, co si nechávají dělat s penisem

Jak se boháči brání před zlatokopkami?
Vydáno: 30.11.2018
Boháči vs. zlatokopky 2
Autor: istock.com Boháči vs. zlatokopky 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bohatí lidé většinou řeší jiné problémy než ostatní. Jaké? To nevím. Nejsme totiž bohatí. Rozhodně ale nepřemýšlí ve frontě v supermarketu, jestli vzali dost pečiva, nebo ráno při odchodu do práce, jestli si v lednici nezapomněli krabičku s obědem.

Peníze zkrátka hrají v jejich životě velikou roli, a aby se mohli i nadále vyhýbat supermarketům a krabičkám, musí si své peníze neustále hlídat. I proto se teď mezi boháči rozjel trend, který jim pomáhá při obraně před zlatokopkami. Jaký? No přece vasektomie!

Jo, boháči se nechávají sterilizovat, aby je zlatokopky nemohly vydírat dětmi. Chytré, že? Podle jednoho urologa jde ale v pravdě o docela častý způsob vydírání, kdy ženy otěhotní s bohatým mužem, a následně po něm chtějí tučné výpalné, aby ony i jejich děti zmizely. To chudí muži naopak na vasektomii nikdy nechodí. Přitom paradoxně možná právě oni by měli nejvíc.

Článek je zařazen v: zlatokopky , obrana , boháči , peníze , děti , vasektomie , operace