Virály

20. července 2021 09:45

redakce Prima Lajk

Nudí vás svatby na Zemi? Můžete si rezervovat veselku ve vesmíru. Vyjde vás ale pěkně draho

Pokud uvažujete o svatbě, ale sňatek na radnici nebo v kostele je pro vás moc nudný a obyčejný, můžete si říct své „ANO“ ve vesmíru.

Svatební den by měl být jednou z nejdůležitějších událostí v životě, a tak není divu, že si ho chtějí snoubenci užít podle svého gusta. Tradiční svatby v kostele nebo na radnici nejsou pro každého a čím dál více párů dává přednost netradičním veselkám. Oblíbených možností, jak pojmout svatbu, tak trochu jinak, je mnoho; veselka v jeskyni, zábavném parku, pod vodou nebo v místní ZOO. Co když se ale někdo nechce brát na Zemi?

I na to myslela společnost Space Perspective na Floridě, která lidem dává příležitost mít svou vysněnou svatbu ve vesmíru. Firma pronajímá „vesmírné balóny“, do kterých se vejde až osm lidí a můžete se podívat do vesmíru opravdu na otočku. Nabízené lety totiž trvají zhruba šest hodin.

Vesmírné lety Space Perspective budou fungovat až od roku 2024, což je dost času na hledání stejně bláznivé druhé polovičky, která by do toho šla s vámi a také dost času na našetření pořádně tučné sumy. Celková částka originální veselky totiž vyjde na necelé tři miliony korun.


Přečtěte si také