Virály

1. září 2020 16:44

sarka.turcekova@gmail.com

Obchod musel stáhnout dětskou hračku z prodeje! Na co si lidé proboha stěžovali?

Obchod musel stáhnout z obchodů panenku pro děti, která se zdála rodičům až příliš sexualizovaná.

Z regálů obchodního řetězce Tesco zmizela panenka určená pro děti. Jeden z rodičů se nechal slyšet, že byl znechucený poté, co si jeho sedmiletá dcera rozbalila panenku s názvem „Na Na Surprise Doll“. Hračka na sobě totiž má provokativní spodní prádlo. Naštvaný otec sdílel hračku na sociálních sítích spolu s krabicí, v které ji koupili, aby tak poukázal na rozdíl mezi tím, jak měla hračka vypadat, a mezi tím, jak skutečně vypadala po rozbalení.

Panenka na sobě měla dle obalu mít topík a sukni, když však holčička hračku rozbalila, tak zjistila, že má na sobě místo toho červenou krajkovanou soupravu spodního prádla s podvazky a podkolenkami. Otec tak chtěl varovat i ostatní rodiče před šokujícím objevem – no, vysvětlujte pak svým dětem, co to má jejich panenka na sobě za obleček, že. Dodal, že není blázen ani příliš citlivý, ale hračka mu přijde opravdu odporná, a to právě tím, že je určená pro děti.

Jeho dcera si prý myslí, že jde o pěkný obleček, jenže to je podle otce část problému – ještě oblékání nerozumí a tímto způsobem by si mohla myslet, že jde o běžné, normální oblečení, a ne spodní prádlo. Tesco se později omluvilo a oznámilo, že hračku ze svých obchodů odstraní a poděkovalo rodičům za upozornění.

Sdílejte článek

Přečtěte si také