Virály

17. února 2020 11:48

sarka.turcekova@gmail.com

Obézní modelka odpověděla youtuberce, která ji označila za nechutnou. Co drsného jí vzkázala?

Na tohle se už evidentně youtuberka nemohla dívat. Přestože je sama hubená a krásná, musela si rýpnout do obézních modelek s tím, že to není zdravé.

Otázkou je to, jestli neměla pravdu. Tak či tak, youtuberka s růžovými vlasy, která si říká xiaxue, dost provokativně komentovala fotky morbidně obézních žen. Na Instagram přidala příspěvek s tím, že by takové morbidně obézní ženy nikdy neměly být považovány za atraktivní a sexy. Naopak se vyjádřila ve smyslu, že je to nechutné a nezdravé. A že by to nikdo neměl obdivovat, protože morbidně obézní často umírají kolem 40 let, denně snědí třeba třicet hamburgerů a trpí řadou zdravotních problémů.

Samozřejmě tak šlápla na kuří oko modelkám, které obézní jsou. Modelka, jejíž fotku však sdílela, si to nechtěla nechat líbit a vypsala se z toho na Twitteru. Napsala, že nechápe, proč jsou hubení lidé tak posedlí tím, že musí druhé lidi kolem sebe informovat o tom, co se jim líbí a co ne, jako by neatraktivní lidé nebyli hodni lásky, kariéry a slávy. Taktéž kritizovala youtuberku za to, že jí nepřímo podsouvá, v kolika letech zemře. Pak řekla, že nikomu nedluží vysvětlení toho, proč je tlustá a nevycvičená a že nemusí prokazovat své zdraví.

Spousta lidí tak kritizovala youtuberku za to, co napsala o tlustých lidech. Na které straně byste byli vy?

Sdílejte článek
Štítky obezita krása atraktivita obézní modelka

Přečtěte si také