Virály

24. srpna 2022 13:09

redakce Prima Lajk

Obří skluzavku museli po slavnostním otevření zavřít kvůli brutální chybě! Dětem hrozilo nebezpečí

Kde asi chytří inženýři udělali chybu?

Na slavnostní otevření obří skluzavky poblíž amerického Detroitu netrpělivě vyčkávaly stovky dospělých i dětí. Gigantická šestidráhová skluzavka se však jen pár hodin po zpřístupnění musela z bezpečnostních důvodů neprodleně uzavřít. Ukázalo se totiž, že konstruktéři nevychytali všechny chyby a jaksi zapomněli na starou dobrou kombinaci rychlosti a gravitace.

Poté, co se na skluzavce totiž projelo několik odvážlivců, bylo všem jasné, že atrakce není bezpečná pro dospělé, natož pro děti. Ve velké rychlosti totiž každého čekal tvrdý náraz, který se několikrát během jízdy opakoval. Posuďte sami, že tohle asi nebyl ten nejlepší konstruktérský nápad.

Na internetu však na to konto už škodolibí uživatelé začali vymýšlet vtípky, které všechny pobavili. „Kdyby ta skluzavka byla můj rok 2022,“ napsal jeden vtipálek. Zábavní park se poté omluvil a ujistil veřejnost, že zaměstnanci udělali vše pro to, aby povrch zpomalili. „Doufejme, že po naší malé úpravě bude skluzavka zase v provozu a jízda bude pomalejší, zato s větší prožitkem,“ znělo ve vyjádření.

Sdílejte článek

Přečtěte si také