Virály

8. října 2020 06:23

sarka.turcekova@gmail.com

ODHALENO: 10 detailů, kvůli kterým vypadá každá žena neupraveně. Dámy, děláte něco z toho?

Když slyšíme, že je někdo neupravený, většinou si pod tím představíme špinavého člověka v nevypraném, smradlavém oblečení. Je ale mnohem víc detailů, díky kterým můžete vypadat neupraveně.

1. Špinavé podrážky, zatímco boty ve vrchní části máte čisté. Chcete-li prodloužit životnost svých bot a oblečení, je důležité se o ně řádně starat. Vaše oblečení musí být čisté a upravené. To je nejdůležitější věc. Velmi často jsou boty čisté, ale mnoho lidí zapomíná na bílé podešve. Zpočátku vypadají dobře, ale po nějaké době se na nich hromadí špína.

2. Make-up ve vlasech. Některé dívky pravděpodobně ví, jaké to je ve spěchu si na sebe napatlat make-up. A ten pak často zůstane i ve vlasech. Zkuste to zkontrolovat před tím, než odejdete z domova.

3. Odrostlý lak na nehtech. Pokud nemáte čas chodit často do salonu na nehty, zkuste si udělat manikúru doma, aby nehty nebyly odrostlé a škaredé.

4. Špatně nalepené umělé řasy. Je důležité sledovat stav řas a nenechat si ujít okamžik, kdy začnou vypadat špatně. Někdy máme štěstí a řasy vypadají pěkně, ale velmi často vypadnou a uprostřed oka vytvoří prázdné místo.

5. Mýdlo pod prstýnky. Lidé si zřídka sundávají prsteny, když si umyjí ruce. Ale mnoha lidem se dostane mýdlo pod prsten a je těžké si toho hned všimnout. Abyste se takovým situacím vyhnuli, používejte tekuté mýdlo, protože je mnohem snazší jej smýt.

6. Mix účtenek v kabelce. Někdy si vezmeme účtenku a hodíme ji do tašky. Ale když je tam už hodně účtenek, taška začne vypadat jako malá Narnie. Pokud si potřebujete uchovat účtenky, najděte pro ně samostatnou kapsu. Ujistěte se, že máte v tašce pouze věci, které opravdu potřebujete.

7. Nosíte nesprávný typ spodního prádla. Někdy může špatně zvolené spodní prádlo zničit celý dojem. Při výběru správného spodního prádla musíte vzít v potaz mnoho věcí. Všechny části podprsenky musí vypadat dobře pod oblečením, které máte na sobě.

8. Stopy nesprávně vyžehleného oblečení. I když žehlíte oblečení, neznamená to, že to děláte správně. Abyste se vyhnuli viditelným liniím, žehlete trička, halenky a další věci při správné teplotě pro konkrétní látku a na vnitřní straně látky.

9. Skvrny po kosmetických výrobcích na rukou. Nejpohodlnějším místem pro testování kosmetických produktů je levá ruka. To je místo, kam dáme make-up, který si poté rozetřeme na obličej. To znamená, že máme často špinavé skvrny na rukou. Nezapomeňte si je vždy smýt.

10. Špinavý mobilní telefon a příslušenství. Naše mobily používáme každý den a vždy je máme u sebe. Není tedy divu, že nevypadají vždy skvěle s obrazovkou pokrytou otisky prstů nebo špinavým pouzdrem. Aby telefon vypadal lépe, zvykněte si jej několikrát denně otírat ubrouskem.

Sdílejte článek

Přečtěte si také