Virály

1. července 2021 13:48

brejsova.t@gmail.com

ODHALENO: 10 pracovních pozic, která jsou nejvíce sexy. Najdete v nich své zaměstnání?

Nedávný průzkum odhalil patnáct nejvíc sexy zaměstnání, mezi muži i ženami. Překvapivě se hasič ani modelka v žebříčku neobjevili.

Celosvětově známá seznamovací aplikace Tinder provedla mezi svými klienty průzkum a zjistila, jaké je nejvíce sexy zaměstnání. Z výsledků budete opravdu překvapeni!

1. Doktor/zdravotní sestra

Na prvním místě se objevily bílé pláště. Každý očividně chce, aby se o něj někdo postaral a byl po jeho boku, ať už ve zdraví, či nemoci. Pokud tedy chcete sbalit ideálního partnera, a ještě si k tomu vybírat, čeká vás dlouhé studium ve škole.

2. Policista/policistka

Existuje důvod, proč je tolik úspěšných televizních seriálů a filmů natočeno z policejního prostředí. Lidé jednoduše milují policisty. Ženy chtějí, aby je někdo chránil, a muži naopak milují ženy, které umějí jednat.

3. Zubař/zubařka

Na třetím místě se objevily další bílé pláště. Není žádným tajemstvím, že krásný a zdravý úsměv dělá všechny atraktivnější. Je proto pochopitelné, že si lidé hledají někoho, kdo se jim (zdarma) postará o jejich chrup.

4. Právník/právnička

Lidé v oblasti práva mají charisma, vědí, co chtějí a s lidmi to prostě umí. Plusové body také právníci získávají za dress code, vysoký plat a atmosféru soudu, které je činí ještě více okouzlujícími.

5. Učitel/učitelka

Lidé, kteří formují novou generaci jsou prostě sexy. Pravděpodobně byl každý z vás alespoň jednou zamilován do svého učitele nebo profesora na střední či vysoké škole. Co k tomu víc říct, učitelé jsou empatičtí, trpěliví a chytří a proto jsou sexy.

6. Letuška

Je k údivu, že se toto povolání objevilo až na šestém místě. Letušky jsou pro nás k dispozici i v těch nejtěžších chvílích a musí zachovat klid. Navíc jsou povinni dodržovat určité standardy krásy, což jim přidává plusové body.

7. Novinář/novinářka

Novináři, stejně jako právníci, si musejí umět poradit se slovy. Vědí, jak se prezentovat a rozhodně umí vyprávět dobrý příběh. Muži a ženy, kteří dokážou zaujmout vaši mysl, dokážou zaujmout i vaše srdce.

8. Herec/herečka

Hollywoodský průmysl otevřel brány nádherným a talentovaným lidem, kteří se okamžitě stali modlami všech lidí po celém světě. Sláva, krása a peníze jsou magnety, které zaručeně přitahují všechny bez rozdílu.

9. Podnikatel/CEO

Je jasné, proč někoho přitahují lidé na vysokých pozicích ve firmách. Tito lidé začínali od nuly a dokázali se díky své píli a vytrvalosti vypracovat opravdu vysoko. Jsou inteligentní, cílevědomí a vědí, co chtějí.

10. Šéfkuchař/šéfkuchařka

Ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem. Každý má rád dobré jídlo, zvlášť, když je připraveno pod rukami drahé polovičky. Každý chce, aby o něj bylo dobře postaráno a čím jiným učiníte člověka šťastného než dobrým jídlem?


Přečtěte si také