Virály

31. srpna 2019 12:58

redakce Prima Lajk

ODHALENO: 10 věcí, které absolutně nesnášíme, když skončí DOVOLENÁ. Co nás nyní všechny čeká?

Návraty jsou kruté. A po zasloužené dovolené vám zbude jen trpký úsměv ve tváři. Čtěte proč.

Srpen je definitivně u konce, a to znamená dvě věci. Konec školních prázdnin, a pro většinu lidí tedy i závěr pravidelné porce dovolené. A v neposlední řadě také strasti a ne zrovna veselé věci, které nás po návratu z dovči a konci léta čekají. Na co všechno se můžeme „těšit“?

1. Zjištění, že jste půlroku tvrdě shazovaná kila během pětidenního all inclusive zase nabrali zpátky.

2. Praní. Všeho. A nejlíp ještě od písku. Po zasloužené dovolené přichází zasloužený trest v podobě vybalování, praní a uklízení. Muž se mezi tím probírá fotkami, což na druhou stranu...je bod číslo tři.

3. Fotky. Připadalo vám super si vyhodit každý západ slunce, každou snídani, oblázek ve tvaru srdce či rádoby uměleckou fotku potulných koček, co se hrabou v odpadcích. Jenže teď se miliardou fotek musíte probrat a vytřídit je.

4. Stav bankovního účtu. Na peníze jste moc nehleděli, jste přeci jednou za rok na dovolené! Jenže suvenýry se prodražily, protože jste klasicky neměli srdce nekoupit „alespoň něco malého“ i sousedce odnaproti a na další nájem si tak zase budete muset půjčovat od mámy. Které jste dovezli hotelový ručník.

5. Deprese – přijde vždycky. Uvědomění, že ten týden v ráji už prostě skončil a opět vás čeká ten stejný stereotyp, práce a povinnosti, nikomu radost neudělají. A po dovolené zůstává jen hořká pachuť.

6. Návrat do práce – a je to tady, musíte jít opět do roboty. Práci za vás ale samozřejmě nikdo mezitím neudělal, takže si hned po dovolené střihnete pár přesčasů, trapných omluv „Nevím o čem mluvíte, já tu týden nebyla.“ a uštěpačných poznámek kolegů, že už vám dovolená skončila, tak ať začnete zas pořádně makat.

7. No ale nejsi teda moc opálená! - Za tuhle větu byste zabíjela.

8. Dávání rad – nejlépe těm, kteří na tom místě nikdy nebyli a pravděpodobně se tam nikdy ani nepodívají. I přesto chtějí vědět sebemenší detail od toho, kolik stála lahev vody až po espézetku taxíku, co vás vezl k hotelu.

9. Stýskání – zapomenete na to, jak vás okradli, že jste měli v pokoji švába či měli Faraonovu pomstu. Stýská se vám po exotických dálkách, desítkami lajků pod každou fotkou z pláže, tropickému ovoci i žáru slunce. Ach jo…

10. Únava – jste unavenější, než když jste jeli na dovolenou. Hned byste si střihli další volno, které byste ale nejraději prospali.

Sdílejte článek

Přečtěte si také