Lidé milují své mazlíčky víc než své partnery 2
Autor: istock.com Lidé milují své mazlíčky víc než své partnery 2

ODHALENO: 15 % lidí miluje své mazlíčky víc než svého partnera! Proč je mají radši?

Publikováno: 22.02.2019
Proč lidi mají radši své mazlíčky než své partnery?

reklama

Pokud jste to nevěděli, tak dnes máme „Miluj svého mazlíčka“ den. Což je docela zbytečný svátek, protože většina majitelů své mazlíčky miluje každý den. Tak či tak, pes ani kočka vám (snad) milostný protějšek nenahradí, a tak je potřeba občas dávat přednost vašim skutečným životním partnerům. Jenže podle nové studie teď vyšlo najevo, že někteří s tím mají tak trochu problém.

Studie na vzorku 1254 lidí z Británie zjistila, že až 15 % lidí miluje víc svého domácího mazlíčka než svého partnera. Třetina následně dala partnera i mazlíčka na stejnou úroveň a další třetina pak řekla, že miluje partnera víc než svého mazlíčka. Studie se přitom prováděla ve světle toho, že čím dál více lidí po rozvodu řeší zejména to, kdo si mazlíčka nechá.

Každopádně výše zmíněné zjištění by nás nemělo zase tolik překvapovat. Zrovna Češi jsou národem pejskařů, takže bychom se vůbec nedivili, kdyby tady bylo to procento ještě mnohem větší. Koneckonců, psi (kočky zase tolik ne) jsou věrní, poslušní a milující a to za každých okolností. Kdo tohle může říct o svém partnerovi?

reklama