návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

ODHALENO: 3 jednoduché triky, jak si zajistit skvělý sestřih! Co byste měli říct své kadeřnici?

Jednoduché triky pro kvalitní sestřih.
Vydáno: 21.01.2020
Jak získat super sestřih? 1
Autor: istock.com Jak získat super sestřih? 1

Jít ke kadeřníkovi nebo holiči a odejít spokojený s tím, jak vaše vlasy, účes nebo sestřih vypadají, to je docela fuška a ne moc častá věc. O to spíš by se tedy mohly lidem hodit následující tři základní tipy, jak při takové věci postupovat, aby to dopadlo dobře. Čím byste se měli řídit?

1. Najděte si dobrého holiče/kadeřníka

Prošmejděte sociální sítě, prohlédněte si recenze na Googlu, kvalitní holič či kadeřník bude mít plno hodnocení od spokojených zákazníků a bude hojně doporučován. Nezapomeňte se tedy objednat!

2. Vygooglete si, co chcete

Není nic snadnějšího, než si najít na internetu svůj vysněný styl, který si pak do telefonu uložíte a svému kadeřníkovi či holiči ukážete, aby měl jasnější představu o tom, co chcete. Staromódní popisování už dneska nefrčí.

3. Nebojte se ozvat

Vzal si na vás moc krátký strojek? Vypadá to, že to bere nahoře už moc? Svědí vás ruka? Nebojte se ozvat! Není nic horšího, než když se neozvete.

Článek je zařazen v: kvalitní sestřih , vlasy , účes , kadeřnice , holič

reklama