Virály

4. února 2019 16:17

redakce Prima Lajk

ODHALENO: 4 děsivé věci, které vám hrozí, pokud jste už dlouho neměli sex! Proč byste to měli rychle napravit?

Trpíte nedostatkem sexu, neustále vám to chybí a máte pocit, že se snad neumíte na nic jiného soustředit? Pak vězte, že se máte opravdu čeho bát.

Sex je důležitou součástí života a jestli vám chybí, tak nejde jenom o nepříjemný pocit. Hrozí vám celá řada dalších věcí. Proto byste s tím měli rychle něco udělat.

Slabá imunita. Jestli si odpíráte sex, tak vaše imunita půjde rapidně dolů. Když totiž sex máte, jste více imunní vůči nemocem tím, že jste zvyklí na cizí bakterie.

Stres. Když máte hodně sexu, nic vás jenom tak nerozhází. Pokud se děje opak, jste podráždění, rozladění a snadno vás něco vyvede z míry. Při milování se vylučují do těla endorfiny. Ty vám bez sexu chybí.

Soustředění. Negativně se nedostatek sexu projeví i na vašem soustředění. Mohou se objevit obtěžující myšlenky, roztěkanost, nesouvislé myšlení. Myšlenky pořád někam utíkají a vy se nemůžete koncentrovat na práci, začínáte dělat chyby.

Netykavka. Jestli přestanete s navazováním vztahů, bude se vám to později, až budete chtít vztah nebo sex, dělat špatně. Vztahy navazují lidé, kteří jsou příjemně naladění a ostatní chtějí být v jejich přítomnosti. Nedostatek sexu z vás ale časem udělá pravý opak, takže čím déle si ho nedopřáváte, tím hůř pro vás.

Sdílejte článek
Štítky Sex vztahy milování

Přečtěte si také